• Hem
  • Dam
  • Hollies Ruby Black/Black

Hollies Ruby Black/Black

1 195 kr

Ord. pris: 1 695 kr
Rabatt: 500 kr
Storlekar

Hollies Ruby Black/Black.

Denna bälteskappa från Hollies har en krage och slag, samt en avtagbar svart fauxfur pälskrage som kan tas bort med små knappar. Det yttre tyget är ull-liknande men tillverkat i polyester. Kappan är wrap-stil och stängs med tre tryckknappar och en underknapp. Den har också ett långt knytskärp i midjan.

Kappan mäter 103 cm i längd på baksidan och har en bröstbredd på 100 cm i storlek 36. Bröstbredden ökar med cirka 4 cm per storlek.

Kemtvätt rekommenderas.
Designer färg: Svart.


 

SKINNBOLAGET - DIN BÄSTA SKINNAFFÄR

Behöver du hjälp?

Du får gärna kontakta oss om du har någonting du undrar över. Vårt mål är att ge den bästa servicen som överhuvutaget är möjlig och svarar så fort vi kan. När du har skickat iväg din fråga kommer du få ett bekräftelsemail, har du inte fått något så kika i ditt spamfilter. Finns ingenting där så är sannolikheten stor att du skrivit in fel mailadress.

Tack så länge och på återhörande.


Kundservice

Kontakta oss

SKINNBOLAGET - DIN BÄSTA SKINNAFFÄR
021-14 70 40
Betalningar med Klarna

Utvecklad av Joomlaproffs.se